LYRA – Westlandia (ZA)

LYRA sluit laatste wedstrijd positief en feestelijk af

Het zaterdag team van Westlandia 1 speelde zijn allerlaatste competitiewedstrijd tegen LYRA.
Westlandia heeft het seizoen als kampioen afgesloten maar zal niet terugkeren in de competitie omdat er dan twee teams in dezelfde klasse gaan spelen. Voor het team van Westlandia was het feest hierdoor dubbel; kampioen worden maar niet promoveren.

De wedstrijd was goed bezocht door de vele supporters.
Aan het begin van het fluitsignaal kreeg Westlandia tijdens voor de toss symbolische een bos bloemen uitgereikt door de aanvoerder Jesse Schelvis van LYRA ivm het kampioenschap.

Tijdens de wedstrijd was het nog steeds een strijd en werd er over en weer wat gemopperd. Kwam door het warme weer of dat beide teams toch de 3 punten wilde behouden?
De eerste helft waren de kracht verdeeld en gingen beide teams met een 0-0 de kleedkamer in.
Het toegestroomde publiek werd vermaakt met een leuke tennisballenwedstrijd. Zij moesten een tennisbal, met een uniek nummer, zo dicht mogelijk bij een cornerpaal gooien. Dit gaf een hoop vertier.

De tweede helft was LYRA toch duidelijk sterker uit de kleedkamer gekomen maar wist nog niet te scoren.
Zo ook aan de andere zijde van het veld wist Westlandia niet de bal in de netten te krijgen, doordat keeper Joey Boom zijn doel sterk verdedigde. Hierdoor werd hij na de wedstrijd ook terecht uitgeroepen tot “Man off the Match”.

In minuut 61 wist spits Dyon Lemckert na een spelonderbreking te profiteren van wat chaos na een wissel bij Westlandia en hierdoor de bal in het doel van de bezoekende ploeg te knallen.
Dit bleef tevens de eindstand. 1-0

Na de wedstrijd was er nog een huldiging van drie jubilarissen en voor de vertrekkende Jack Binnendijk, die volgend seizoen in een lagere divisie gaat uitblinken.

Deel dit bericht met je vrienden via: