Keilepand doorbreekt hegemonie Powerhouse in bloedstollende Archicup-finale

Op de velden van VV Blijdorp werd de Archicup 2025 een ware thriller. Na drie jaar dominantie van Powerhouse Company wist Keilepand dit keer de felbegeerde beker te veroveren – pas na een zenuwslopende strafschoppenserie. Terwijl Powerhouse beteuterd achterbleef, vierde Keilepand feest. En alsof dat nog niet genoeg was, stal Keizer Koopmans de show met een tenue geïnspireerd op de iconische 250 gulden “vuurtoren”-biljetten van Oxenaar.

De 2025-editie van de Archicup bij VV Blijdorp leverde weer het nodige spektakel op. Na een dag vol fanatiek, maar vooral vrolijk voetbal schopten Powerhouse Company en Keilepand het tot de finale. En wat voor een finale: spannend, fel en uiteindelijk beslist vanaf elf meter. Waar Powerhouse de afgelopen drie edities telkens de bokaal opeiste, was het nu Keilepand dat de reeks wist te doorbreken. Na een zenuwslopende penaltyserie mochten zij de beker eindelijk omhoog tillen – onder luid applaus van collega-architecten.

Niet alleen op het veld, ook naast de lijnen viel er genoeg te genieten. Keizer Koopmans won overtuigend de prijs voor de mooiste outfit, met een tenue dat knipoogde naar de iconische 250 gulden “vuurtoren” van ontwerper Oxenaar. Daarmee bewezen ze dat stijl en voetbal prima samengaan.

Met veel gelach, borrels zang en dans werd een prachtige dag afgesloten. De Archicup 2025 smaakt alweer naar meer.
Hieronder de beelden van de middag (na 13.00 uur)

Klik hier voor de beelden van VOOR de middag (13.00 uur) 

Deel dit bericht met je vrienden via: