RHC wint met speels gemak van Phoenix
Omdat de Rijswijksche Hockey Club vorig jaar in de Finale van de Silvercup stond mogen ze dit jaar met de Goldcup ( voor teams in de overgangs-, promotie- en hoofdklasse) meedoen.
Aan de Lange Kleijweg kwam Phoenix op bezoek. Waar het qua veldspel eerst nog wel gelijk op ging wist Rijswijk gelijk te scoren uit een variant met de strafcorner.
Hierna wisten RHC het goede spel door te zetten wat uiteindelijk resulteerde in een makkelijke 6-1 overwinning. Hiermee plaatsen ze zich voor de volgende ronde waar ook teams uit de promotieklasse zullen gaan instromen.

Als fotograaf probeer ik mensen mee te nemen in mijn hoofd en net iets verder te laten kijken dan alleen de prestatie maar ook alles wat daarbij komt kijken. Of dit nu in sport of gewoon in het dagelijks leven is.
Zelf ben ik in verschillende sporten actief en actief geweest, dit helpt om overzicht te houden en om zo de interessante momenten vast te leggen.
foto: Denise Helmes