HDM H1 – Den Bosch H1

Den Bosch wint bij HDM, maar incident overschaduwt zege

Den Bosch heeft met 1-2 gewonnen bij HDM. Den Bosch kwam vroeg op voorsprong via een prachtige treffer van Koen Bijen, waarna Chris Taberima HDM vlak voor rust langszij bracht. Heel lang bleef deze 1-1 op het bord staan. Er was in het vierde kwart een stortvloed aan strafcorners nodig waarbij de treffer door Timo Boers zorgde voor de winst van Den Bosch.

De wedstrijd kreeg echter een nare nasmaak. Na een stevige fysieke clash tussen Cédric de Gier en Thierry Brinkman ontstond een heftig incident. Terwijl De Gier nog op de grond lag, ging Brinkman volledig tekeer en zette zelfs zijn voet op De Giers buik. Verbazing alom: hoe kan een international zich zo laten gaan? Beide spelers kregen geel, maar Brinkman had met deze misdraging rood verdiend.

Een overwinning voor Den Bosch, maar vooral een smet op het sportieve gevecht door een moment wat zeker een staartje zal krijgen.

Deel dit bericht met je vrienden via: