Dordrecht – SK Beveren

FC Dordrecht verslaat ook SK Beveren in laatste oefenduel

In de laatste oefenwedstrijd van de voorbereiding heeft het team op overtuigende wijze de oefencampagne afgesloten. De toon werd al vroeg gezet met een rake kopbal van Sem Valk in de 17de minuut, die de bal na een perfecte voorzet onhoudbaar binnen kopte.

Na rust wist Yannick Eduardo een toegekende penalty in de 63e minuut beheerst te benutten, waarmee de voorsprong verder werd uitgebreid.
De tweede helft kende nog twee bijzondere momenten: Rossi en Seunggyn Bea maakten hun debuut en lieten meteen zien wat ze in huis hebben.
Op en naast het veld heerste een goede sfeer, wat bijdroeg aan een geslaagde avond. Al met al een mooie afsluiter van de oefenreeks, waarmee het team van Dirk Kuyt met vertrouwen richting de competitie kijkt.

Uitslag 2-0 (1-0)

Deel dit bericht met je vrienden via: